Buttim-KAN BAĞIŞI KAMPANYASI

KAN BAĞIŞI KAMPANYASI

“Bağışlanan her kan, kurtarılan bir can”

 

Bursa Uluslararası Tekstil ve Ticaret Merkezi (BUTTİM) sakinleri, geleneksel hale getirilen kan bağışı kampanyasında kan vererek, birçok kişiye hayat verdi.

 

BUTTİM, her 3 ayda bir geleneksel hale getirdiği kan bağışı kampanyasını ekim ayında da sürdürdü. BUTTİM C Blok atriumda düzenlenen kampanyada Bursa Kızılay Kan Merkezi yetkilileri hazır bulundu.

29 Ekim – 4 Kasım tarihleri arası...

Devamını Oku


Buttim-BUTTİM den Nilüfer Ziyareti

BUTTİM den Nilüfer Ziyareti

BUTTİM Başkanı Sadık Şengül ve yönetim kurulu üyeleri, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem'i ziyaret etti. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyarette BUTTİM yönetimi, Başkan Erdem'e  görevinde başarılar diledi.  Ziyarette ayrıca günün anısına Başkan Erdem'e tablo hediye edildi.

Devamını Oku


Buttim-BUTTİM esnaflarına, çalışan ve yakınlarına  Hayat Hastanesinden indirimli sağlık hizmetleri

BUTTİM esnaflarına, çalışan ve yakınlarına Hayat Hastanesinden indirimli sağlık hizmetleri

BUTTİM ile Hayat Hastanesi arasında indirim sağlık hizmetleri sunmak amacıyla bir protokol imzalandı. Buttim Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Şengül ve Hastane Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Özkul arasında imzalanan anlaşma ile sağlanan indirimli hizmetler şöyle:
 
• Hayat Hastanesi’nde Fizik Tedavi muayanesi ve kemik yoğunluğu ölçümü farksız
• Genel Cerrahi muayenesi ve mamografi çekimi farksız yapılacaktır. 
• BUTTİM ve Hayat H...

Devamını Oku


Buttim-BUTTİMDEN İMAMOĞLUNA ZİYARET

BUTTİMDEN İMAMOĞLUNA ZİYARET

BUTTİM’den İmamoğlu’na ziyaret

 

BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Şengül ve yönetim kurulu üyeleri Osmangazi İlçe Müftüsü Lütfü İmamoğlu’nu ziyaret ederek, yapılması planlanan cami ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

 

BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Şengül, Yönetim Kurulu Üyeleri Sadettin Garip ve Emin Tamam ile birlikte Osmangazi İlçe Müftüsü Lütfü İma...

Devamını Oku


Buttim-KAMU ALANINI KAMU YARARINA KULLANACAĞIZ

KAMU ALANINI KAMU YARARINA KULLANACAĞIZ

BUTTİM Yönetim Kurulu Başkanı Sadık Şengül, ticaret merkezinin bahçesinde yer alan alana hem BUTTİM in hem de çevredeki plazalarda çalışanların ihtiyacına cevap verecek bir cami yapacaklarını ifade ederek, böylece kamu alanını yine kamunun yararına kullanacaklarını belirtti. 


BUTTİM yönetimi gerek kendi bünyesindeki işyerleri sakinlerinin gerekse İstanbul Yolu üzerindeki çevre plazalarda çalışanların ihtiyaçlarına cevap verecek cami projesi için atağa geç...

Devamını Oku


Buttim-BUTTİM DURAĞI

BUTTİM DURAĞI

18 Nolu Belediye otobüsümüz Büyükşehir Belediyemiz ve Burulaş Genel Müdürlüğüyle yapılan görüşmeler sonucu BUTTİM Kültür Merkezi önünden hareket etmeye başlamıştır.

Güzergahı : Buttim Kült...

Devamını Oku